Fotosběrna

Fotosběrna

Zjednodušili jsme vám přístup k vyvolání fotek bez nutnosti docházení do fotolabů. Aplikace Fotosběrna  slouží k nahrávání a zpracovávání fotografií od zákazníků a to především z pohodlí jejich domova. Jedná se o aplikaci určenou pro naše obchodní partnery, která jim zajišťuje výraznou konkurenci na trhu díky online nahrávání přímo z mobilního telefonu či tabletu. Používání je velmi jednoduché, zvládne ho i méně technicky zdatný člověk. Fotosběrna zároveň obsahuje slevový systém, který pracuje s dočasnými, trvalými i množstevními slevami, dokáže kombinovat platební a dopravní metody. Zákazník má k dispozici uživatelské rozhraní, kde má přístup k přehledu objednávek, změně hesla a změně osobních údajů.

Výhody:

  1. Možnost nasazení na web a doménu našeho obchodního partnera – není potřeba stahovat aplikace a vše je pod jménem společnosti.
  2. Možnost připojení z mobilu či tabletu – i méně zdatní uživatelé mohou nahrát fotky přímo ze svého mobilního telefonu.
  3. Jednoduchost ovládání a efektivita – stačí provést 4 jednoduché kroky: vybrat, nahrát, napsat kontaktní údaje a odeslat.

foto 4 foto 3