Software na míru

Software na míru

Díky rozmanitosti dovedností v našem týmu jsme schopni zajistit široké portfolio služeb, které dotváří komplexní řešení pro klienty. Nejbrilantnější aplikace vznikají dle předem pevně stanovené struktury. Ta Vám zaručí jejich kvalitu a úspěch.

Výhody:

 1. Rozumíme Vašim požadavkům.
 2. Vyvíjíme software tak, aby byl efektivní a zároveň jednoduchý, jelikož „V jednoduchosti je krása.“
 3. IT konzultace a poradenství.
 4. Vizualizace a grafické zpracování.

Jak probíhá vývoj aplikace

 1. Vstupní konzultace

  Naše firma nabízí konzultace ohledně Vašich požadavků zcela zdarma. Je pro nás důležitá jedinečnost každé aplikace a uspokojení potřeb každého zákazníka.

 2. Tvorba řešení a následné zpracování

  Pro úspěch výsledné aplikace je nejdůležitější efektivita a jednoduchost ovládání. Dotvoření perfektního celku zajistí unikátní a neokoukaný design.

 3. Vývoj

  Naši vývojáři pracují v následujících technologiích
  programovací jazyky:
  Java SE, Java EE, PHP, asp.net, Javascript
  Specifikace:
  HTML 5, CSS 3
  Framework: Spring, hibernate, jQuery, thymeleaf, angular, prototype, script.aculous

 4. Testování

  Než je aplikace hotová a připravena k předání, prochází řadou testovacích kol, při kterých je testován výkon aplikace, jeho použitelnost a funkčnost. Případné chyby jsou odstraněny a k zákazníkovi tak putuje již kompletní a stoprocentně funkční aplikace.

 5. Předání aplikace

  Předání aplikace se rozumí stav, kdy je klient s verzí naprosto spokojen a dle jeho požadavků jsou ukončeny všechny smluvní závazky. To znamená popřípadě nasazení aplikace na Google play/Apple AppStore nebo instalace aplikace do zařízení. Na své produkty garantujeme vždy záruku, která se odvíjí od aplikace, nejčastěji však trvá 6 měsíců.